Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Kapetanski u Zadru

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Hahaha dobro si se i siti poslati [emoji12]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Jel ima netko da je bija u Zadru na kapetanskom da podili iskustva sa usmenim dijelom ispita?

Comment

Ono sto sam cuja je da znaju dobro upilat...narocito pravo

Comment

Originally posted by Sury View Post
          Ono sto sam cuja je da znaju dobro upilat...narocito pravo
          Slazem se za Pravo.
          Mene je onaj celavi pita masu podpitanja, bez obzira jesan li odgovorija tako/tako ili tocno.
          Ali na kraju je sve bilo dobro.

Comment

Zanima me dali se moze pristupiti kapetanskom ispitu bez polozene advance arpe i upravljanja pa to naknadno rijesiti jer mislim da necu to stici prije ispita???????????????????????????

Comment

Pozdrav svima,

Idem na kapetanski u Zadar sad 13.11. pa bi molio ako ima netko tko je bio na proslom roku da podijeli malo iskustvo. Ima li nesto za sto se treba posebno pripremiti, i najvise me zanima koji su zadaci bili na navigaciji u pismenom?? (visinska ili direktna, kombinirana pl. ili obicna ortodroma...)

Zivjeli!!!

Comment

Ja san bija u drugom misecu i meni je bila obicna visinska metoda sa nepoznatin tilon, kombinirana plovidba i visina vode na ulasku u luku. To je bilo iz navigacije. Svakako pogledaj od Marine Pomorac zadatke, to je uglavnom to... mece ti nista drugo bit. Znaju nekad ubacit neki novi brod na stabilitet ali ti uglavnom bude Sava. Ako imas mogucnost ajde na konzultacije u pomorsku skolu Zadar jer se sve odradi i mos proc ispit samo tamo da vjezbas. Od nas 20ak sto smo isli nije niko skroz pa, par ih je islo na popravni. Isto tako od usmenih ispita mozda najteze je pravo, najvise je ljudi palo. Vec san malo zboravija sto je sve bilo, ali eto to je to ukratko. Bilo je i puno momaka koji su se sami spremali i prosli su bez problema, koliko se sican svi su uz pomoc marinih instrukcija i knjige. Ta knjiga od Marine je super za usmeni, samo malo navigaciju jos pojacaj i to je to. Uglavnom nije tesko.

Comment

To mi je trebalo, hvala ti puno!!

Imam knjigu od Marine a i zadatke radim po njenim sablonama, pa se nadam da ce to proci... Samo mi molim jos reci za popravni, ako slucajno bude, kad ga naprave? Za mjesec dana ili se ceka iduci rok??

Comment

Pozdrav,
                    Ja isto za Zadar iz Rijeke, 13.11.

Zna li itko razlikuje li se kurikulum ispitnih zadataka iz stabiliteta u Zadru od onih u Rijeci?
                    Naime, izasao sam na proljece na kapetanski u Ri, ali zbog privatnih razloga odustao usred ispita.

Comment

Prosli rok je popravni bija unutar 30 dana od ispita, tako da bi valjda i sad tribalo bit tako.

Comment

Originally posted by levanat View Post
                        Prosli rok je popravni bija unutar 30 dana od ispita, tako da bi valjda i sad tribalo bit tako.
                        Odlicno, hvala na informacijama !!!!

Comment

Pozdrav svima,
                          Novi datumi ispita su na stranicama Ministarstva.Planiram izaci na kapetanski ispit u zadru 26.2.
                          Interesiraju me pripreme u Pomorskoj skoli Zadar.Koliko dana traju?Jel samo vikendima ili i preko tjedna?koliko dugo traje?
                          Inace sam iz Splita pa mi je potrebno nesto informacija da se organiziram.
                          Hvala

Comment

Working...
                          X