Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Izvanredni kapetanski ispit 1.7 u Šibeniku

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Izvanredni kapetanski ispit 1.7 u Šibeniku

Poštovanje kolege,
    da li ima zainteresiranih za polaganje kapetanskog ispita na izvanrednom roku u Šibeniku pocetkom srpnja ove godine?

Ukoliko koga zanimaju detalji slobodno neka se javi ovdje ili u privatni box.
    [I]

Ja sam zainteresiran......koliko se ljudi treba skupiti?

Comment

Potreban broj za odrzavanje ispita je minimum 7 kandidata, nas sada ima 6 sigurnih i evo ako si ti ozbiljan ti si sedmi. Vjerujem da ce jos biti kandidata tako da taj rok pocetkom sedmog mjeseca ne bi triba biti upitan! Koga zanimaju pojedinosti slobodno nek se javi
      [I]

Comment

I ja san zainteresiran!!!

Comment

Super, onda bi nas tribalo biti dovoljno, ako je jos tko zainteresiran neka se javi
          [I]

Comment

Pozdrav kolege, evo malo novih info.

Skupio nas se dovoljan broj tako da odrzavanje izvarednog roka pocetkom 7 mj ne bi trebalo biti upitno.

Ako tko jos ima plan izaci na taj izvanredni rok neka se slobodno javi za info.

[I]

Comment

Koliko nas ima trenutno!!!!!?????

Comment

Pozdrav kolege, trenutno nas ima 8 kandidata za ispit tako da imamo dostatan broj.
                Ako je jos tko zainteresiran neka se javi pa cemo sredinom 5 mj zvati kapetaniju za konacan dogovor.
                [I]

Comment

Pozdrav kolege i ja sam zainteresiran,pa samo javit kad ce bit jer san na brodu do pocetka sestog...pozz

Comment

Pozdrav drage kolege, evo samo informacija da ce se 8.7 u Sibeniku odrzati izvanredni kapetanski rok, pa evo mozda jos nekom ova informacija bude od znacaja. Lp
                    [I]

Comment

Pozdrav kolege, ima li tko još zainteresiran za 8.7 u Sibeniku za izaći na izvanredni kapetanski rok ?
                      Nek se javi na privatne poruke radi novih info
                      Last edited by mario.croat; 18-06-19, 02:55 PM.
                      [I]

Comment

Ima li jos zainteresiranih za kapetanski u Sibeniku 8.7 ako ima javite se.

Comment

Poštovni kolege ja sam isto zainteresiran,Molim kolegu mario.croat da pogleda private inbox.
                          Hvala.

Comment

Kolega iz Barcelone imate privatnu poruku, ako jos sta tribate javite se slobodno
                            [I]

Comment

Pozdrav ljudi,

Vidimo se onda u Sibeniku 08.07.

Pozzz

Comment

Working...
                              X