Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Izvanredni rok krajem 7mj pocetkom 8mj 2018

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Izvanredni rok krajem 7mj pocetkom 8mj 2018

Nadam se da cemo uspjet organizirat izvanredni rok odmah po zavrsetku PPO tecaja. Ako ima zainteresiranih slobodno pisite pa cemo pokusat dogovorit sa kapetanijom. Za sad nas im 9.

Izvaredni rok čega?

Comment

Originally posted by engineer-ri View Post
      Izvaredni rok čega?
      Za klasu vjerojatno.

Comment

U Dbk ce ti isto izvanredno ici krajem sedmog mjeseca, vec ih ima dovoljno pa ako koga zanima da se ubaci..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Comment

Originally posted by C.C2 View Post
          U Dbk ce ti isto izvanredno ici krajem sedmog mjeseca, vec ih ima dovoljno pa ako koga zanima da se ubaci..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
          Dali postoji gdje koja grupa ili nešto kakvi dogovori za klasu u Dubrovniku ? Gdje se može informirati ? Hvala
          Strojar.....

Comment

Ne kuzim sta ce vam izvanredno kad ima redovno svako malo u drugom gradu ?

Svaki drugi misec je negdi klasa.

Comment

Meni osobno treba izvanredno jer PPO završava sredinom srpnja, a klasa u Rijeci je u 10-tom. A to mi je kasno za čekati zbog poreza.
              Strojar.....

Comment

Originally posted by cyberx85 View Post
                Meni osobno treba izvanredno jer PPO završava sredinom srpnja, a klasa u Rijeci je u 10-tom. A to mi je kasno za čekati zbog poreza.
                Tesko cete to uspiti rjesiti da bude preko lita jer nije lako skupiti komisiju u to vrime , vecina komisije je na godisnjem a neki ce godisnji tesko prekinuti radi klase pa da bude i 30 polaznika.

Ja sam ppop odradio u komadu , isto tako zavrsio u 6ti mjesec , otisao na brod 10.8 i zakasnio na klasu , onda sam iduci brod otisao samo mjesec dana i uhvatio klasu u 3cem mjesecu.

Sve u svemu u roku od 14mj sam dobio bravet sa tim sto sam u tih 14mj bio 4mj na brodu.

Comment

Originally posted by antezd View Post
                  Tesko cete to uspiti rjesiti da bude preko lita jer nije lako skupiti komisiju u to vrime , vecina komisije je na godisnjem a neki ce godisnji tesko prekinuti radi klase pa da bude i 30 polaznika.

Ja sam ppop odradio u komadu , isto tako zavrsio u 6ti mjesec , otisao na brod 10.8 i zakasnio na klasu , onda sam iduci brod otisao samo mjesec dana i uhvatio klasu u 3cem mjesecu.

Sve u svemu u roku od 14mj sam dobio bravet sa tim sto sam u tih 14mj bio 4mj na brodu.
                  Hvala na odgovoru,
                  Prošle godine su u RI organizirali klasu ali očito ove i nisu baš zainteresirani. No dobro. Onda na brod pa na redovnu klasu u siječnju.
                  Strojar.....

Comment

Izvanredni rok smo Dogovorili 18.7 za sada nas je 6(ako svi prodjemo PPO) a minimalno nas mora biti 5 tako da ima zainteresiranih moze se prijavit u kapetaniji i meni ovdje poslat poruku da znam radi broja.

Sent from my SM-G960F using Pomorac.net

Comment

Working...
                    X