Obavijest

Collapse
No announcement yet.

ETO ispit - Rijeka - 2019

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ETO ispit - Rijeka - 2019

Pozdrav ekipa,

Traže se još 2 ili više kandidata za organiziranje ETO ispita u Rijeci!

Trenutno nas je troje, a rekli su da je za organiziranje ispita potrebno minimalno 5 ljudi.

Rečeno mi je da kada se skupi 5 kandidata organiziraju ispit kroz 7-10 dana ,a navodno da su malo i spustili kriterije za prolaz jer je ekipa masovnu bježala u Split to riješavat.

Planira li netko uskoro polagati to u Rijeci ?

LP

Ako vam se ne zuri da me cekate do 15.03. bum se I ja prijavil

Comment

Originally posted by no_one View Post
      Pozdrav ekipa,

Traže se još 2 ili više kandidata za organiziranje ETO ispita u Rijeci!

Trenutno nas je troje, a rekli su da je za organiziranje ispita potrebno minimalno 5 ljudi.

Rečeno mi je da kada se skupi 5 kandidata organiziraju ispit kroz 7-10 dana ,a navodno da su malo i spustili kriterije za prolaz jer je ekipa masovnu bježala u Split to riješavat.

Planira li netko uskoro polagati to u Rijeci ?

LP
      Momcine kako napreduje stvar? Ima li kakvog datuma?
      Posto ste najfriskiji mozete li pliz staviti sto je sve potrebno za prijavu ispita u Ri? Moram poslat zenu a ako je one azdaje naljute grlo ce im moja zenica iscupati...ali mi onda vise nece htjeti obavljat takve stvari...

Comment

ehhh da sam barem ovo ranije vidio.... sad je kasno, ostalo tjedan dana do partence...

Comment

Originally posted by GogiRi View Post
          ehhh da sam barem ovo ranije vidio.... sad je kasno, ostalo tjedan dana do partence...
          ehh a zna li se datum ispita?

Comment

kakva je situacija sa ispitom u rijeci, update?

Comment

Ispit će se održati kada se okupi minimalno 5 kandidata, od sljedćeg tjedna nas je 4 ,te fali još jedan kandidat

jeremija Kada ćeš ti prijaviti ispti ?

Ima li još netko da planira prijavit ?

Comment

Aihmeee a ja se iskrcao 4 dana prije konca da bi stigao u Split 11,12.03... ETO kad je losa komunikacija... Zna li netko u koliko sati pocinje egzaminacija doli?

Comment

Obavjest:

- Skupio se dovoljan broj ljudi za organiziranje ispita, trenutno se okuplja komisija
                  - Ispit se planira krajem ožujka / početkom travnja

LP

Comment

Working...
                  X