Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Kapetanski ispit - Rijeka

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pelorus
    started a topic Kapetanski ispit - Rijeka

Kapetanski ispit - Rijeka

Ide li netko od kolega sa foruma na kapetanski ispit 12.10. u Rijeci?
    Takodjer, znate li tko drzi pripreme odnosno instrukcije za ispit? Znam da faks odnosno u Bakru be drze, a nemam podatke od drugih (cuo sam da Trle ne drzi vec dulje vrijeme) ...

Pregledao sam malo starije teme na forumu ali nisam nasao nista novijeg datuma sto bi moglo pomoci ...

• mario.croat
    replied
    I kako je prosao kapetanski u Rijeci?
    Da li je tko bio?

Leave a comment:

• Slavs
    replied
    Idem ja ako se nekim čudom uspijem iskrcati do tada.

Leave a comment:

• Petar111
    replied
    Rijeka 14.01.19...ide tko s foruma na kap.?

Leave a comment:

• hopman85
    replied
    Jel ide tko sada na Kap u RI?

Leave a comment:

• lalaland
    replied
    Originally posted by sfreak View Post
    Krenuo danas, malo sam se zeznuo, jer sam stalno mislio kako ce ovi u bakru skupit ljudi do ponedjeljka...da sam znao prije da je ovaj doslovno 15 min laganog hoda od mene zvao bi ga prije...
    Nisi ti nista kasnio, ovaj ce te dobro spremiti za zadatke. Samo pazi se teorije jer znaju biti zajebani u Rijeci.. Pogotovo oko pravila izbijegavanja i ostalih bitnih stvari...

Leave a comment:

• sfreak
    replied
    Krenuo danas, malo sam se zeznuo, jer sam stalno mislio kako ce ovi u bakru skupit ljudi do ponedjeljka...da sam znao prije da je ovaj doslovno 15 min laganog hoda od mene zvao bi ga prije...

Leave a comment:

• lalaland
    replied
    Originally posted by sfreak View Post
    Imam pitanje, trle ima konzultacije gdje? Ovi bakru ne mogu skupit 5 ljudi a treba krenut u utorak, moram nac plan b...

Govorim za porucnicki ali valjda nece smetat ako pitam tu

Imas Trleta (Trncek) on ti zivi u Jadranovu i dosta ti je blize. Ja ga osobno ne volim, ali on te moze kvalitetno pripremiti.

Leave a comment:

• Pelorus
    replied
    Uta Pericic takodjer drzi konzultacije ...
    Imas na prosloj stranici njezin broj telefona ...

Leave a comment:

• sfreak
    replied
    Imam pitanje, trle ima konzultacije gdje? Ovi bakru ne mogu skupit 5 ljudi a treba krenut u utorak, moram nac plan b...

Govorim za porucnicki ali valjda nece smetat ako pitam tu

Leave a comment:

• lalaland
    replied
    NP...

Leave a comment:

• zujac
    replied
    Hvala

Poslano sa mog HTC One S koristeći Tapatalk

Leave a comment:

• lalaland
    replied
    Rijeseno

Leave a comment:

• lalaland
    replied
    Kome trebaju skripte iz usmenoga za kapetanski, a iz Rijeke je neka se javi porukom u inbox..

Leave a comment:

• Pelorus
    replied
    Evo prosao pismeni iz navigacija. Nakon 10ak godina, odlucili izmjeniti neke stvari. Bila su 3 zadatka. Prvi je bio visinska metoda sa 3 zvijezde, jedna od njih Polaris, a jedna nepoznata. Sa nepoznatom nakon identifikacije treba obaviti i kontrolu devijacije i zatim sve nacrtati na bijelu kartu.
    Drugi zadatak kombinirana plovidba (brod "Susak" ide iz Napiera, Novi Zeland u Valparaiso, Chile). Granicni paralel 47° S. Treba naci Do, Kopc, Kok, medjutocke od polaska do prve granicne tocke, ukupna udaljenost, Kl, Dl, ETA, Vertex.
    Treci zadatak ulazak u luku Zlarin ujutro. Standardni zadatak.

Ako se rijesi prvi i treci zadatak, nije dovoljno za prolaz. Boduje se svasta, kao i priprema zadatka za izracun itd. ...

Leave a comment:

Working...
X