Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Kapetanski ispit - Rijeka

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Kapetanski ispit - Rijeka

Ide li netko od kolega sa foruma na kapetanski ispit 12.10. u Rijeci?
    Takodjer, znate li tko drzi pripreme odnosno instrukcije za ispit? Znam da faks odnosno u Bakru be drze, a nemam podatke od drugih (cuo sam da Trle ne drzi vec dulje vrijeme) ...

Pregledao sam malo starije teme na forumu ali nisam nasao nista novijeg datuma sto bi moglo pomoci ...

Od Trla kcer je preuzela ako se ne varam..pripremala je neke ljude za porucnicki pred cca godinu dana. Vjerujem i da je cijenjena gosp. Uta jos u igri...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Comment

Hvala na informacijama.
      Imas mozda kontakte od Trletoge kceri ili Ute? Kako je nema vise na faksu, ne znam gdje je potraziti i upitati ...

Comment

uta je u zg u ministarstvu
        Flogging will continue untill moral improves.....

Comment

Aha. Hvala na informaciji...

Comment

odi kod Trletove kceri. ja sam za porucnicki kod njega bio a za kapetanski poceo kod njega a ona nastavila. pred 6 godina je bilo tako da samo pogubio vec kontakt, znao bi nac stan sad ako je jos tamo. zgrada na zametu sa desne strane odmah nakon skretanja za policiju kad se iz grada vozi. u to vrijeme sam imao i knjizurinu u kojoj su bila sva pitanja i odgovori za sve usmene ispite, lijepo uvezeno u jednu debelu skriptu. To je mozes pitati da kopiras. Ona je uzela tada od mene da sebi kopira.

Comment

uta@sigurnost-educa.hr

Uta radi u Zagrebu ali drzi i izvrsne pripreme za kapetanski/ porucnicki.
              Nazalost broj nemam ali evo ti mail.

Drzi ti i Trle, koliko znam informacija stara mjesec dana. Drzi ti i njegova kcer, ali ona ti je ono zna izracunati ali kada je pitas zasto to tako odgovori ti zato jer to tako mara biti.

Comment

Hvala na informacijama! Pokusati cu naci broj od Trletove kcerke...

Comment

Mislim da ti je ovo broj od Maje
                  0915766164.
                  Javi ako je dobar broj.

Comment

Hvala!

Comment

Uta: 091 132 8149
                      trle: 091 720 0526
                      Maja: 091 576 6164

brojevi iz starog telefona

Comment

trebao bi ici i ja na taj datum
                        Too much brain, also no good.

OS Mohamed Lahir

Comment

Ajde super! Znaci biti ce nas par sa foruma. Inace, kontaktirao sam Utu. Ona i dalje drzi pripreme u Rijeci (vikendom) iako je u Zagrebu. Informativno ako nekog zanima ...

BTW, broj od Ute je tocan. Hvala!

Comment

Znam da je tocan. Ja sam bio pred par mjeseci kod nje. I imam samo pohvale.

Comment

Dobro za znati.
                              Nego, kad se tocno prijavljuje ispit? Koliko prije samog ispita? Nisam vidio podatak na ploci u Kapetaniji ...

Comment

Working...
                              X